تبلیغات
فقط عشق - توضیحاتی درباره بازی دوتا(واركرافت)

فقط عشق


جستجو
نظر سنجی

page rank google پیج رانك گوگل این وب


موضوع: همه چیز درباره بازی -
برای خواندن مطلب به ادامه مطلب بروید...


بازی دوتا با انتخاب مد شروع می شود. در۱۵ ثانیه اول بازی نفر اول تیم سنتینل وظیفه دارد مد بازی را انتخاب کند. دوتا مد های زیادی دارد که ما در اینجا فقط به معرفی معروفترین آنها می پردازیم:

-AP که در آن همهی هیرو ها از هر دو تیم قابل انتخاب می باشند.

-AR که در آن همه هیرو ها به صورت شانسی از هر دو طرف انتخاب می شوند.
مدهای دیگه ای هم وجود داره مثل : -sd- , -xl , rd
وفتی شما -di وارد کنید می توانید می زان کشتن کریپ ها و دینای آنها را در گوشه بالا سمت راست مشاهده کنید همچنین در صورت دینای شدن هر چیزی برای شما یک علامت تعجب نشان می دهد.

در صورتی که با هیرو آشنایی نداشتید می توانید ریپیک کنید -repick تا دوباره انتخاب شود.مد هایی مثل -OM ( فقط بازی وسط) و -NT ( بازی از دو طرف وسط و پایین ) هم هستند که در بازی های ک.چک تر کاربرد دارند و در آن یکی از سه راه یا دوتا از سه را را می بندند.ولی بازی های ۵به۵ فول مپ هست.

بعد از انتخاب هیرو و خرید آیتم ها اولیه هیرو ها وارد مبارزه می شوند در اوایل بازی باید حواستان را جمع پول در آوردن و لول آپ شدن کنیدبرای سهولت کار بهتر است آلت را نگه دارید تا HP همه CREEP ها را زیر نظر داشته باشید و با کم شدن جان CREEP دشمن او را اتک آخر کنید تا پول بدست آورید و سریع تر لول آپ شوید. برای جلوگیری کردن از اتک آخر کردن دشمن می توانید با فشار دادن کلید A و کلیک روی کریپ خودی اورا بکشید تا دشمن پولش را بدست نیاورد.
بعضی هیرو ذاتا به درد هیرو کشی می خورند و لول هایی دارند که می توانند هیرو های تک افتاده یا زخمی را از پا درآورند این هیرو ها نیاز خاصی به آیتم ها ندارند در اکثر مواقع آیتم هایی مثل میکس مانا و بوت آف تراول و چند آیتم ارزان قیمت کفایت می کند اگر هیرویی که انتخاب کردید از این نوع است بهتر است بعد از کریپ کشی اولیه نگاهی به وضعیت هیرو های دشمن داشته باشید اگر جایی هیروی کم جان و تنهایی است به سرعت به سمتش بشتابید و یک کیل جانانه به تیم تان تقدیم کنید!

ولی اگر هیروتان مثل هیروهایی از قبیل وایپر-ریزور-انچنترس(همون درایاد خودمون!!!)-ماهبان و.... است باید در مسیر خودتان مانده و کریپ کشی را به صورت جدی دنبال کنید این هیرو ها اگر چه ممکن است اول بازی ها در مقابل هیرو های نوع اول ضعیف باشند اما اوخر بازی قدرت خارق العاده ای بدست می آورند.


اگر علاقه دارید بیشتر درباره این بازی صحبت كنیم نظر بدهید...


نوشته شده در دوشنبه 23 شهریور 1388 توسط بچه بد
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin